رشته انسانی

>>> رشته انسانی <<< 

رشته ی انسانی رشته بسیار مهمی است. رشته ای که زیر مجموعه های بسیار مهمی دارد. و این رشته های زیر مجموعه موجب مهتر شدن این رشته و ضرروت پرداخت به آن می‌شود. رشته هایی مانند مدیریت در تمام اشکال آن که در نهایت با مفهوم کلان‌تر مدیریت کشوری ارتباط برقرار می‌کند ، رشته های حسابداری با گرایش های مختلف آن چون حسابداری صنعتی ، حسابرسی و ... از ضروریات هر بنگاه و واحد اقتصادی است. رشته روانشناسی با زیر مجموعه های روانشناسی بالینی ، روانشناسی عمومی ، روانشناسی کودک و ... با مفهوم سلامت روان ارتباط پیدا می‌کند. رشته حقوق که با زیر مجموعه های شامل حقوق قضایی ، حقوق جزایی و ... با مفهوم مهم عدالت ارتباط مستقیمی دارد. 

ضرورت پرداخت دقیق به رشته انسانی بر کسی پوشیده نیست، موسسه آموزشی کنکور ونوس نیز در جهت پرداخت در خور به این رشته با همکاری اساتید برجسته ی این رشته اقدام به تولید پکیج های آموزشی خود کرده است. مجموعه دی وی دی های علوم انسانی ونوس به شکلی مبسوط به دروس رشته علوم انسانی پرداخته و می‌توان ادعا کرد یکی از کامل‌ترین منابع درسی کنکور محسوب می‌شود. 

اساتید برتر کنکور که در تولید dvd  های آموزشی علوم انسانی با موسس کنکور ونوس همکاری کرده‌اند عبارتند از :

<> استاد مصطفی آزاده ، از اساتید برجسته و معتبر درس عربی کنکور هستند . که در زمینه‌ی تدوین عربی تخصصی رشته انسانی و نیز عربی عمومی با موسسه ونوس همکاری داشته اند. از جمله ویژگی های تدریس استاد آزاده می‌توان به تکنیک ترجمه به شیوه اسکن رنگی اشاره کرد. تکنیک‌ ها و ترفند های تست زنی سریع و آسان ایشان بسیار کارامد و مورد توجه است.

<> استاد جعفری استاد برتر دروس اقتصاد کنکور که مباحثی چون تولید ، دولت ، رشد و توسعه و ... به خوبی برای دانش آموزان و داوطلبان تدریس کرده اند.

<> استاد اعتمادی مدرس برتر درس روانشناسی کنکور .

<> استاد نصیری مدرس برتر درس ریاضی رشته انسانی

<> استاد نیکخو مدرس برتر درس ادبیات تخصصی رشته علوم انسانی 

 

برگزیده
برگزیده
برگزیده
برگزیده
برگزیده
برگزیده
برگزیده
برگزیده
برگزیده
برگزیده
برگزیده
برگزیده
برگزیده
برگزیده
برگزیده
برگزیده